Voormalige besturen van s.v. Collegium

Schooljaar 2016-2017
Voorzitter: Jordi Prins
Secretaris: Linda Mooren
Penningmeester: Sara Vlemmings
Activiteiten: Kim van der heiden en Elsbeth de Ruiter
PR: Jesper Bon

Schooljaar 2015-2016
Voorzitter: Freek van Haren
Secretaris: Linda Mooren
Penningmeester: Pepijn van Calsteren
Activiteiten: Jordi Prins en Ivan Ummenthum
PR: Ralf Knops, Pearl van Neer (vanaf juni 2016)

Schooljaar 2014-2015
Voorzitter: Shamani Simons
Secretaris: Freek van Haren
Penningmeester: Pepijn van Calsteren
Activiteiten: Linda Mooren
PR: Ralf Knops

Schooljaar 2013-2014
Voorzitter:
– Twan Jansen
– Shamani Simons (vanaf 14 april 2014)
Vice-voorzitter:
– Daan de Kort (tot 11 december 2013)
– Hierna geen vervangend bestuurslid
Secretaris: Nicole Hanneman
Penningmeester:
– Marco Hol
– Pepijn van Calsteren (vanaf 14 april 2014)
Algemeen Bestuurslid: Freek van Haren (vanaf 14 april 2014)
PR:
– Shamani Simons (Interim) (tot 11 december 2013)
– Shamani Simons (sinds 11 december 2013)
– Ralf Knops (Interim) (Vanaf 14 april 2014)

 

Schooljaar 2012-2013
Voorzitter: Twan Jansen
Vice-voorzitter: Daan de Kort
Secretaris: Nicole Hanneman
Penningmeester: Marco Hol
PR:
– Glenn Tuyt (tot 20 maart 2013),
– Shamani Simons (Interim) (sinds 20 maart 2013)
Algemeen bestuurslid:
– Wendy de Groot (tot 24 december 2012)
– Hierna geen vervangend bestuurslid

 

Schooljaar 2011-2012:
Voorzitter: Twan Jansen
Vice-voorzitter: Daan de Kort
Secretaris: Iris Wijen
Penningmeester: Marco Hol
PR: Glenn Tuyt